ÖNCÜ KOLEJ PURSAKLAR KAMPÜSÜ

Pursaklar kampüsünden haberler

18  Şubat  2020

SEMİNERİMİZ...

Öncü Kolej Saray Kampüsümüzde bugün Dr. KURTULUŞ ARSLAN tarafında 'Grip nedir? Nasıl korunulur? Hastalıkları önlemenin yolları nelerdir?' konulu seminer gerçekleştirdik. Sayın ARSLAN okulumuzun tüm öğrencilerini, öğretmenlerini ve personellerini bildiğimiz ve yaptığımız yanlışlar konusunda uyardı.

13  Şubat  2020

YKS HAZIRLIKLARINA DEVAM...

Öncü Kolej Saray Kampüsü 12. Sınıf öğrencilerimize 2. Dönem itibariyle YKS hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Akşam kurslarında yaptığımız soru çözümü saatlerinde öğrencilerimiz, alanında uzman öğretmen kadromuz ile çözülemeyen soruları anında öğrenme fırsatı buluyorlar. Emeklerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür eder, öğrencilerimize  başarılar dileriz.

08  Ekim   2019

EĞİTİM VE KÜLTÜR GEZİLERİMİZ BAŞLADI

ANADOLU KÜLTÜRÜNÜ GÖRMEK VE ESKİ BİR TÜRK OLAN ALTIN ELBİSELİ ADAM İLE TANIŞMAK İÇİN ÖNCÜ KOLEJ SARAY KAMPÜSÜ OLARAK ANADOLU MEDENİYETLER MÜZESİ'NDEYDİK. BU GEZİMİZDE ÖĞERENCİLERİMİZLE YAŞADIĞIMIZ COĞRAFYANIN KÜLTÜREL İZLERİNİ İÇİMİZDE HİSSETTİK.

14  Mayıs  2019

BİLİM-PROJE-BAHAR ŞENLİĞİMİZ

Öncü Kolej Saray Anadolu ve Fen Lisesi olarak 4 Mayıs Bilim-Proje Şenliğimizi coşkuyla gerçekleştirdik. Şenliğimizin ilk aşamasında öğrencilerimiz yıl boyunca yaptıkları projeleri sergileyerek kıyasıya yarıştılar ve şenliğimizin sonunda proje yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri takdim edildi. Şenliğimizin ikinci aşamasında müzik dinletisi, halk oyunları gösterisi, müzikal tiyatro ve Öncü Spor Kulübümüzün Türkiye Şampiyonası'nda derece alan sporcularımızın gösterisini izledik. Etkinlik boyunca bütün misafirlerimiz unutulmaz anlar yaşadılar. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkürü borç biliriz.

 

 

26  Nisan  2019

ÖNCÜ ÇANAKKALE’DE

Öncü Kolej Saray Anadolu ve Fen Lisesi olarak Çanakkale'deydik. Öğrencilerimiz Çanakkale zaferini yerinde görmek ve Mehmetçiğimizin kahramanlıklarını bir kez daha yerinde dinlemek için şehitlikleri ziyaret edip dualar etti.

 

20  Nisan  2019

KÜTÜPHANELER HAFTASINI KUTLADIK

Öncü Kolej Saray Anadolu ve Fen Lisesi olarak kütüphaneler haftasını güzel bir programla kutladık. Şiir korosuyla başlayan etkinlik, " Kitaplar ve Yazarlar" isimli bilgi yarışmasıyla devam etti. Yarışma sonunda, kazanan öğrencilere ödülleri takdim edildi. Programın son bölümünde ise Öncü Kolej Saray Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı müzikal tiyatro, izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

 

 

17  Nisan  2019

'ÇANAKKALE GEÇİLMEZ'

Çanakkale zaferimizin 104. Yıl dönümünde Öncü Kolej Saray Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerimiz, askerlerimizin gösterdiği kahramanlığın yanında insani özelliklerinin de öne çıktığı gösterileriyle izleyenlere duygusal anlar yaşattılar.

 

24  Mart   2019

ÖNCÜ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ'NDE

Saray Anadolu ve Fen Lisesi 11. ve 12. sınıf öğrencilerimizle Bilkent Üniversitesi'ndeydik Öğrencilerimiz hem Üniversitenin bünyesindeki bölümleri daha iyi tanıma fırsatı buldular hem de üniversiteli olmanın ne demek olduğunu yerinde görme imkânı buldular.

TÜM HABERLER TÜM VİDEOLAR